www.videogames.lv
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Viss par spēlēm un spēļu konsolēm!

SatursSaturs  Latest imagesLatest images  MeklētMeklēt  ReģistrētiesReģistrēties  IeietIeiet  

3 red lights

Go down 
4 posters
AutorsZiņojums
Johnkke

Number of posts : 1

3 red lights Empty
PostTēma: 3 red lights   3 red lights EmptyPirmdiena Oktobris 05, 2009 11:23 am

Вы ремонтируете Х-Боксы с 3 огнями?
Atpakaļ uz augšu Go down
Admin
Admin
Admin

Number of posts : 256
Dzīvesvieta : Avotu iela 17, Rīga

3 red lights Empty
PostTēma: Re: 3 red lights   3 red lights EmptyPiektdiena Oktobris 09, 2009 12:36 am

Da, remontirujem, Nesite,
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.videogames.lv
SandMan

Number of posts : 1

3 red lights Empty
PostTēma: Re: 3 red lights   3 red lights EmptySestdiena Oktobris 17, 2009 11:05 am

Сколько будет стоить отремонтировать х360 с 1 красным огнем и ошибкой е74?
Atpakaļ uz augšu Go down
Admin
Admin
Admin

3 red lights Empty
PostTēma: Re: 3 red lights   3 red lights EmptySestdiena Oktobris 17, 2009 11:46 am

ot 20 do 30Ls.
Atpakaļ uz augšu Go down
MOZUS

Number of posts : 4

3 red lights Empty
PostTēma: Re: 3 red lights   3 red lights EmptyPiektdiena Janvāris 01, 2010 11:37 am

jaut;ajums vai ja es pie jums aiznesu xbox 360 un jūs likvidējat to 74 eiroru,vai jūs dodat kādu garantiju ka tas nav īslaicīgi?.kaa piemēram ietīšana dvielī?..un kā j;us apmēram novēršan sho defektu?..līmējot metālu uz mikroshēmām,vai kā līdzīgi?..jo ārvalstīs sho pārkarshanas defektu nelabo un jāsūta kompis atpakaļ utt vai arii dvielii tin kas ir iislaiciigi..kautgan tur daudz ko elementāru nedara Smile...
Atpakaļ uz augšu Go down
Admin
Admin
Admin

3 red lights Empty
PostTēma: Re: 3 red lights   3 red lights EmptySestdiena Janvāris 02, 2010 12:32 am

kādā dvielī??? par ko jūs runājiet?
Atpakaļ uz augšu Go down
MOZUS

3 red lights Empty
PostTēma: Re: 3 red lights   3 red lights EmptySestdiena Janvāris 02, 2010 1:57 am

ja deg viena divas vai triis sarkanaas gaisman ..pannem ietinj xbox 3 dviellos un uz 20 min atstaaj lai darbojās...kad vinnsh paarkarsiis tad atdzesee..tad iesleedz un tev ies ..no 15 min liidz 2 nedēļām..lai cik debiila shii metode nebuutu taa darbojas..pats meegginaaju...otra metode ir vienkaarshi zobu baxtaamos aizmuguree ieba) penijus divus ar izaleni satin un uz katras melnaas mikrosheemas uzliimee (kopaa vinnas tur 4) un tad darbojaas krietni ilgaak..nu vienalga..es jautaaju ja es pie jums salaboju tad kaadi 3 meeneshi garantiju dosiet?..shis kompis nav labots ar dvieli Smile un pa cik jums var dabuut lietotas pulis un vai ir speele avatar?
Atpakaļ uz augšu Go down
MOZUS

3 red lights Empty
PostTēma: Re: 3 red lights   3 red lights EmptySvētdena Janvāris 03, 2010 5:21 am

sveiki admin atkal
:
) tu laikam domaaji ka es aakstos bet taa nav..nu avataru es shodien nopirku beernu pasaulee,,tagad atliek tikai likvideet to paarkarshanas probleemu un beernu pasaulee man apsoliija 3 meeneshu garantiju,bet jaamaxsaa no 30-35 ls...taa kaa tu piedaavaa no 20-30 tad es protams dotos pie tevis..bet tapeec jautaaju vai tu dot kaut mazaako garantiju?
Atpakaļ uz augšu Go down
MOZUS

3 red lights Empty
PostTēma: Re: 3 red lights   3 red lights EmptyPirmdiena Janvāris 04, 2010 5:19 am

..nu ar tādu attieksmi mēs nekur tālu netiksim Mad
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content

3 red lights Empty
PostTēma: Re: 3 red lights   3 red lights Empty

Atpakaļ uz augšu Go down

3 red lights
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1